Kontakt

Máte k Podpisovně jakékoliv otázky?

Napište nám přes formulář

Máte dotaz, nápad nebo zájem o spolupráci?

Pole označená symbolem (*) jsou povinná

Abychom ověřili, že nejste robot, prosím, přetáhněte obrázek níže

Časté otázky

Ano, Podpisovnu jsme vyvíjeli s maximálním důrazem na zabezpečení všech osob, které přes ni podepisují dokumenty online. Ať už aplikaci využíváte na PC, mobilu nebo jiném zařízení, nehrozí vám žádné nebezpečí.

Pomocí Podpisovny můžete podepsat jakýkoliv dokument, který je ve formátu PDF.

Ano, podepisování dokumentů v Podpisovně online je v souladu s českými zákony, stejně jako při klasickém podpisu rukou. Vzhledem k tomu, že Podpisovna umí ověřit identitu osob se 100% jistotou, je podpis ještě bezpečnější než ten běžný na papír.

Ne. Všechny osobní údaje, které jsou potřeba k online podpisu s ověřením totožnosti online, zůstávají v registrech na straně instituce, která online ověření identity poskytuje (např. stát a banka).

Samotný podpis v aplikaci Podpisovna je zdarma, stejně jako ověření základních údajů (jméno a příjmení). Ověření data narození a adresy bydliště stojí 25 Kč za osobu.

Podpisovna klade důraz na bezpečnost ověření podepisujících. Proto je možné jejich identitu ověřit jen přes autorizované třetí osoby (služby Bank iD,MojeID nebo Identita občana). Založení Bank iD nebo MojeID je velmi jednoduché, zvládnete to během několika minut.

Kdo už s námi podepisuje online

Chci firemní podpisovnu
Logo RoklenFx
Logo ab(c:)
Logo ABS
Logo AKV
Logo JK
Logo NAEVIA
Logo ZAPA beton
Logo BIS Prague
Logo ČSCHS